MYCIE, IMPREGNACJA ORAZ MALOWANIE DACHÓW

Główną działalnością firmy Renovatech jest mycie dachów metodą parową oraz wysokociśnieniową. Mycie odbywa się w procesie w pełni ekologicznym, to znaczy bezpiecznym dla Twojego ogrodu.

Dowiedz się więcej

MYCIE, POKRYWANIE ŚRODKIEM GRZYBOBÓJCZYM I MALOWANIE ELEWACJI

Myjemy parowo oraz ciśnieniowo wszystkie rodzaje elewacji.
Do mycia elewacji używamy sprzętu alpinistycznego lub podnośnika w zależności od wielkości budynku, a także dostępu i rodzaju powierzchni wokół.

Dowiedz się więcej

CZYSZCZENIE PŁYT FOTOWOLTAICZNYCH

Aby zapobiec spadkowi wydajności modułów, należy systematycznie czyścić instalację fotowoltaiczną 1 lub 2 razy w roku, w zależności od miejsca.
Same opady deszczu zmywają warstwę kurzu ale nie wystarczą by wyczyścić pozostałe zabrudzenia.

Dowiedz się więcej

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ, POMNIKÓW, ZMYWANIE GRAFFITI

Ze względu na łatwy dostęp i niewielki nakład fizyczny, mycie kostki brukowej należy do jednej z tańszych opcji w naszej ofercie.
Najlepszym urządzeniem do konserwacji kostki brukowej i granitowej jest myjka wysokociśnieniowa.

Dowiedz się więcej

MYCIE OBIEKTÓW I MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Przywracamy lub utrzymujemy czystość maszyn przemysłowych i urządzeń przemysłowych w Twojej firmie. Nasza usługa polega na dokładnym czyszczeniu oraz w razie potrzeby (przemysł spożywczy) dezynfekcji maszyn produkcyjnych. Indywidualne podejście do zadania związanego z czyszczeniem maszyn i urządzeń to gwarancja utrzymania odpowiedniej jakości naszych usług.

Dowiedz się więcej

USŁUGI WYSOKOŚCIOWE

Realizujemy zadania na wysokościach oraz w miejscach trudno dostępnych dla innych. Wielką zaletą wykonywanych przez nas prac jest krótki termin realizacji, brak konieczności ustawiania rusztowań czy użycia specjalistycznych podnośników. W większości przypadków wykonywane przez nas prace nie zakłócają normalnego funkcjonowania obiektu.

Dowiedz się więcej